Про нас

Найкраща команда професіоналів

Декілька слів про наш магазин.

Вітаємо Вас, друзі! Спасибі, що вибрали наш інтернет-магазин зоотоварів «Millet».

Закінчився корм? Телефонуйте нам! Наші досвідчені менеджери і привітні кур’єри зроблять, все, щоб Ваш пернатий, пухнастий і хвостатий друг залишився задоволений! Ми знаємо, що Ви дуже любите свого вихованця, тому наша команда, всі Ваші турботи візьме на себе. Вищий рівень роботи, якісний сервіс, швидка доставка, цінність кожного клієнта та індивідуальний підхід – це далеко не все, що є для нас важливим, на чому і побудована філософія компанії.

Природно в нашому житті, у кожного з нас є потреби, одна з чимало важливих потреб сьогодні є, так звана «аффіліація» – прагнення створювати надійні і близькі взаємини з оточуючими, а особливо з представниками тваринного світу. І в більшості випадків, у нас до них особлива тяга. Якщо раніше домашні вихованці вважалися у володінні, виключно з практичного боку, ми їх цінували за користь, яку вони приносили людині, то сьогодні це прихильність, ніжність і турбота, яку викликають у нас тварини. Любов до цих прекрасних створінь, у нас не відібрати, вони стають частиною нашого життя, одні з найголовніших членів сім’ї, і це одна з найголовніших причин, по якій ми заводимо домашніх вихованців.

Будь-то це кішка, собака або папуга, будь волохатий, пернатий і навіть лускатий звірок, ми з легкістю і радістю приймаємо їх в наше життя, піклуємося про них, варто тільки повірити в наявність взаємних почуттів, до братів наших менших.

Чому варто купувати зоотовари у нас?

Наш інтернет-магазин зоотоварів «Millet», пропонує Вам широкий вибір товарів для Ваших домашніх улюбленців, з високим сервісом, помірними цінами та широким асортиментом. Наш багаторічний досвід роботи в онлайн - продажах задовольнить навіть самих вибагливих покупців.

З нами надійно і комфортно

Робіть покупки з будь-якої точки світу, будь-то це будинок, офіс, вулиця, будь-яке місце, оформляйте замовлення, вказуйте адресу доставки. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом, щоб обговорити узгоджене з Вами час і адресу доставки.

У нашому інтернет-зоомагазині Ви знайдете:

- сухі і консервовані корми для тварин (собак, кішок, гризунів, птахів, риб, рептилій і ін.), ласощі, вітаміни та вітамінні добавки для тварин, засоби по догляду за тваринами, аксесуари для тварин, одяг для собак і кішок, іграшки для тварин, косметика для тварин і багато іншого.

Асортимент магазину

Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється. Ми співпрацюємо тільки з офіційними постачальниками, представниками і виробниками на ринку зоотоварів України. Надаємо за запитом сертифікат якості на продукцію, яка у нас представлена, якщо такі сертифікати передбачені по роботі офіційних представників в нашій країні, або, якщо ця продукція підлягає сертифікації згідно із законодавством України.

Обрати найкращий товар!

Найкраща якість товарів з персональними пропозиціями!

Доставка по Україні

Доставляємо товари через Нову пошту у будь-яке відділення нашої країни

Найкраща якість

Ми гарантуємо найвищу якість, так як працюємо лише з офіційними дистрибюторами

Найкращі пропозиції

Переходи в каталог та обирай будь-який товар з поміж безлічі

Безпечні платежі

Ми гарантуємо безпечні платежі онлайн, так співпрацюємо з сертифікованими платіжними системами

Shopping Cart